Řečtina ONLINE s Kristýnou Spáčilovou

Videokurz

Prvních pět lekcí řečtiny (5x60 minut) - Proč tento kurz? 

Toto není jako jiné videokurzy. Tento kurz byl natočen už ohledem na aktivizaci studentů během videokurzu a také s důrazem na užitečnost. Takže to není jen pasivní koukání na video, ale kurz obsahuje i další aktivity. Kurz je určen všem, co se chtějí naučit řecky, ale ve svém plném rozvrhu nenajdou místo pravidelně docházet do hodin. Během těchto lekcí probereme toho opravdu hodně, aby ne kurz má 5x60 minut. Jedná se o nejrozsáhlejší videokurz řečtiny na českém trhu. Nebojte ale, skládá se z kratších videí, takže si ho můžete dávkovat podle svojí potřeby. 

V případě digitálního obsahu videokurzu, vězte, že jakmile je vám digitální obsah zpřístupněn, právo na odstoupení ztrácíte. Důležité je, že tímto Vás informuji o této skutečnosti. Při objednání potvrzujete, že tuto skutečnost znáte ještě před potvrzením závazné objednávky. Pokud digitální produkt chcete obdržet do 14 dní, musíte souhlasit s tím, že jakmile se přihlásíte mnou poskytnutého do digitálního obsahu, právo na odstoupení ztrácíte. 

k8
Video kurz – prvních pět lekcí řečtiny
2 500 Kč

Proč tento kurz?  Toto není jako jiné videokurzy. Tento kurz byl natočen už ohledem na aktivizovaci studentů během videokurzu a také s důrazem na užitečnost. Takže to není jen...

Na dotaz 
Detail
Kód: 66
1 položek celkem